PODYUMLARA DÖNECEĞİM

Büyük aşk yaşayan eski manken Didem Uzel ve türkücü Nihat Doğan ikilisi, geçtiğimiz gün aynı podyumu paylaştı..

Magazin

PODYUMLARA DÖNECEĞİM Yaz aylarında başladıkları sürpriz aşklarına son sürat devem eden Didem Uzel- Nihat Doğan çifti, geçtiğimiz gün bir defilede aynı podyumu paylaştı. Ünlü türkücü Nihat Doğan, eski bir manken olan sevgilisini kıramadığı için defileye çıkmayı kabul ettiğini söyledi.


Defilede Doğan'a, Didem Uzel'in yanı sıra Ece Gürsel, Tuğba Özay, İpek Tanrıyar, Meral Kaplan, Eva Maya ve Tatiana Tsvikeviç gibi mankenler de eşlik etti. 10 yıl sonra ilk kez Nihat Doğan'la birlikte podyuma çıktığını söyleyen Didem Uzel ise, sevgilisinin podyumda 40 yıllık mankenler gibi hareket ettiğini belirtti. Podyumları çok özlediğini de söyleyen Uzel sözlerine şöyle devam etti: 'Bundan sonra podyuma çıkmak için gelen teklifleri değerlendireceğim ve podyumlara geri döneceğim.' Nihat Doğan ise, 'Didem benim podyumda çok iyi olduğumu söyledi. Bundan sonra şarkıcılığı bırakıp mankenliğe başlıyorum' diyerek espri yaptı. Doğan, 'Şarkıcılığı bırakmanıza sevinen kişiler olacak mı?' sorusuna ise, 'Ben insana arifeyi gösterir, bayramı göstermem' şeklinde göndermeli bir yanıt verdi.


Nihat Doğan, defile sonrasında gazetecilerle yaptığı sohbette iki gün önce zehirlendiğini anlattı. 'Şu anda ayakta durmakta zorluk çekiyorum. Bütün vücudumdan ter boşalıyor' diyen ünlü türkücü, 39 derece ateşi olduğunu ve hemen hastaneye gideceğini belirtti. Doğan, sözlerine şöyle devam etti: 'Önceden söz verdiğim için bu defilede yer aldım. Söz vermemiş olsaydım, bu hasta halimle burada olmazdım.'

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: