POLİS, JAMES BOND SETİNİ TALAN ETTİ!

James Bond Skyfall film setinde aksiyon bitmiyor. Adana'da kaybolan bir çocuğu arayan polis ekipleri, film setinde arama yaptı, çekimlere ara verildi...

Magazin

POLİS, JAMES BOND SETİNİ TALAN ETTİ! Çekimleri Adana'da devam eden "James Bond Skyfall" filminin setinde heyecanın ardı arkası kesilmiyor. 13 yaşında bir çocuğun su kanalına düştüğü ihbarı üzerine, çocuğu arayan polis ekipleri, film setini talan etti.

Sualtı Grup Amirliği'ne bağlı dalgıç polisler suyun altında çocuğu ararken, diğer polisler de arama çalışmalarına kanalın her iki kıyısından destek verdi. Arama çalışmaları süresince film çekimlerine ara verildi.

Bu arada, arama çalışmalarını takip eden basın mensupları ile film setinin güvenlik görevlileri arasında tartışma yaşandı.

Gazetecilerin çekim yapmasını istemeyen güvenlik görevlileri, ellerindeki gazeteler ile kameraların önünü kapatmaya çalıştı. Tartışanlar tarafları olay yerinde görev yapan polisler sakinleştirdi.

Kaybolan çocuğa henüz ulaşılamazken ekipler arama çalışmalarını sürdürüyor.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: