POLİSLERE ÇARPIYORDU

Formula 1'in usta pilotu motorize polisler ile kaza yapmaktan son anda kurtuldu..

Magazin

POLİSLERE ÇARPIYORDU Formula 1'in İstanbul Grand Prix'sinde 255. yarışına çıkmak için ülkemize gelen Rubens Barrichello, Reina'da sabahın ilk ışıklarına kadar eğlendi.

Yakın dostları ve eşi ile birlikte mekandan özel bir araçla ayrılan usta pilotun içinde bulunduğu araca polisler tarafından ceza kesildi. Barrichello'nun içinde bulunduğu VİP minibüs ayrıldıkları mekanın önünden ters yönde ilerleyip dönmeye kalkışınca, oradan geçen motorize polisler ile kaza yapmaktan son anda kurtuldu.

Bunun üzerine usta pilotun içinde bulunduğu araca 'uygunsuz yerde döndüğü ve trafikte tehlike oluşturduğu' gerekçesiyle 115 YTL para cezası kesildi. Uzunca bir süre araç içinde olan biteni anlamaya çalışan F 1 pilotu, araç içinde ne olduğunu anlamaya çalıştı. Cezai işlemin ardından usta pilot dostları ve eşi ile kaldığı otelin yolunu tuttu. Brezilyalı pilot, 257. Grand Prix rekorunu Türkiye Grand Prix'sinde kutlayacak .

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: