Portofıno Solarıum Beauty & Spa ikinci şubesini Acıbadem’de açtı !

Kaliteli ve kişiye özel hizmet anlayışıyla Anadolu yakasının güzellik adresi olan Portofino Solarium Beauty & Spa, Bağdat Caddesi’nden sonra artık Acıbadem’de de yeni şubesiyle hizmet veriyor.

Yaşam

Portofıno Solarıum Beauty & Spa  ikinci şubesini Acıbadem’de açtı ! Portofino Solarium Beauty & Spa, Avrupa'dan sonra Türkiye'de kabul görmüş en son teknoloji cihaz ve uygulamalarıyla 28 yıldır kadınların güzelliğine katkı sağlıyor. Dünyaca ünlü en iyi markaların ürünleriyle hizmet veren Portofino Solarium Beauty & Spa alanında eğitimli uzman ekibiyle cilt bakımından bölgesel zayıflamaya, pasif jimnastikten kalıcı makyaj, ipek kirpik, kirpik liftingi, jel tırnak gibi uygulamaları güzelliğine düşkün ve bakımlı olmayı sevenlerle buluşturuyor.


Yalnızca tek seansta Cryo Four S Lipolizle yaz aylarını ideal kiloda karşılamak mümkün!

Türkiye’de ameliyatsız liposuction olarak adlandırılan, istenilen bölgede 3 cm’den 13cm’e kadar incelme sağlayan “Soğuk Lipoliz”, 45 dakika boyunca deri altındaki yağ tabakasını hedef alarak, deriye zarar vermeden sizi yaza hazırlıyor.

Bölgesel incelmede farklı alternatifler denemek isteyenler içinse “Lenf Drenaj” öne çıkıyor. Bu uygulama kan dolaşımını hızlandırarak vücudu inceltiyor, cilt yapısını düzenliyor, selülitleri azaltıyor, kasları kuvvetlendiriyor, vücuttaki ödemin atılmasını sağlıyor ve vücut detoksu sağlıyor.


Hem vücudunuzu hem de ruhunuzu şımartmak mı istiyorsunuz?

Portofino Solarium Beauty & Spa, misafirlerine Aromaterapi masajı, Refleksoloji, Spor masajı ve daha birçok masaj seçeneğinin yanında jakuzi keyfi ayrıcalığı sunuyor.


Tek seansta lekelerinizden kurtulun!

Yüzünüzde istenmeyen lekeleri kapatmayla uğraşmanıza artık gerek kalmadı. Portofino Solarium Beauty & Spa, “Retinol Peeling” ile lekelere savaş açıyor.
Portofino Solarium Beauty & Spa’nın verdiği diğer hizmetler arasında; epilasyon, kalıcı oje, tırnak bakımı ve jel tırnak uygulamaları, kalıcı makyaj, microblading, ipek kirpik, kirpik liftingi, farklı tip cilt bakımı uygulamaları, sorunlu bölgeye özel masajlar solaryum ve diğer zayıflama-bölgesel incelme uygulamaları da bulunuyor.

Adres:
Portofino Solarium Beauty & Spa Acıbadem Şubesi
Acıbadem Cd. Yeşilada Apt. No:202 / 3
Acıbadem, Üsküdar / İstanbul

Detay bilgi için:
Banu Gözübüyük | Gecce PR Medya Direktörü
Adres: Güllü Sok. No:5 İç Levent / İstanbul
Tel: (212) 279 89 30

Bunlarda ilginizi çekebilir: