POWER FM'DEN YEPYENİ BİR FIRSAT... STAR TALKS

Türkiye’nin en çok dinlenen yabancı müzik radyosu Power FM’den yeni bir serüven; Star Talks... Artık Power FM’de dinlediğiniz sanatçıları tanımak o kadar da zor olmayacak. İlki 2 Haziran 2011’de Power Media Center oditoryumunda gerçekleşecek olan Star Talks kapsamında konuk sanatçıların canlı performanslarının yanı sıra Funky C moderatörlüğünde gerçekleşecek sohbet ile onları daha yakından tanıma fırsatını yakalayacaksınız.

Magazin

POWER FM'DEN YEPYENİ BİR FIRSAT... STAR TALKS STAR TALKS’un ilk konuğu MADS LANGER 2 Haziran’da POWER MEDIA CENTER ODITORYUM’DA ...

1984 Danimarka doğumlu Mads Langer, İngiliz grup Olive’in yeniden yorumladığı “You’re Not Alone” şarkısıyla ve “Vampire Dairies” dizisinde kullanılan “The River Has Run Wild” şarkısı ile tanındı. Kendine has vokali ve besteleriyle kısa sürede geniş bir hayran kitlesine ulaşan Mads Langer Sony Music tarafından keşfedilince hayatında önemli bir dönüm noktası yaşadı. “Behold” albümüyle Mayıs ayında müzikseverlerin karşısına geçecek olan Mads Langer’ın MICROSCOPE şarkısı pozitif enerjisi ile dikkat çekiyor.


100 ŞANSLI UNİVERSİTE ÖĞRENCİSİ - DJ FUNKY-C’NIN SAHNEDEKİ ÖZEL SHOW’U VE DANIMARKA’NIN 1 NUMARASI MADS LANGER…
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: