POZ DEĞİL PARA KONUŞULUYOR

Louis Vuitton, Madonna'ya tek bir pozu için 10 milyon dolar ödedi.

Magazin

POZ DEĞİL PARA KONUŞULUYOR Yeni reklam kampanyasında efsane isimlerle çalışan Louis Vuitton, Madonna'ya tek bir pozu için 10 milyon dolar ödedi.

Bu yıl 50'nci yaşını kutlayan pop ikonu Madonna'nın Louis Vuitton için çektirdiği fotoğraflar, önceki gün dünya basınına dağıtıldı. Markanın baş tasarımcısı Marc Jacobs, neden Madonna'yı seçtiği sorusuna “Bu kampanyanın çok cesur ve tutkulu olmasını istedim. Bunu yansıtmak için de gelmiş geçmiş en iyi gösteri sanatçısı Madonna’ya ihtiyacım vardı” diye yanıt verdi. Kampanya fotoğraflarını Madonna’nın eski dostu, ünlü fotoğrafçı Steven Meisel çekti.

Rolling Stones’un gitaristi Keith Richards da kampanya için poz verdi. Richards, Annie Leibovitz imzalı fotoğrafı Rambrant'ın eserlerine benzetti.

Sinemanın yaşayan efsanesi Sean Connery de Annie Leibovitz’e poz verdi. Bahamalar’daki çekimlerinde, 78 yaşındaki aktör, Louis Vuitton'un Vuitton’s Keepall seyahat çantası ile görüntülendi.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: