Prens Harry ve Meghan Markle'ın bebeklerinin cinsiyeti belli oldu!

İngiliz Kraliyet gelini Meghan Markle'ın bebeğinin cinsiyeti belli oldu. Ünlü çiftin kız çocukları olacak.

Magazin

Prens Harry ve Meghan Markle'ın bebeklerinin cinsiyeti belli oldu! Aldığı kararlarla sarayın asi gelini olarak bilinen Meghan Markle, dünya magazin gündeminin en çok konuşulan isimleri arasında.

Prens Harry ve Meghan Markle'ın bebeğinin cinsiyeti henüz resmi olarak açıklanmadı fakat 'baby shower'daki pembe tema dikkat çekti. Katılan konuklardan birinin partiyi Instagram hikayesinde paylaşması, akıllara'kız bebek mi olacak?' sorularını getirdi.

ABD'ye giderek en yakın arkadaşlarıyla baby shower partisi düzenleyen Sussex Düşesi Meghan Markle seyahat harcamalarıyla dikkat çekmiş, İngiliz halkının tepkisini toplamıştı.

Beş günlük seyahat için 500 bin dolar harcama yapan Meghan'ın şimdi gündeme gelmesinin nedeni ise partiden sızdırıldığı 'iddia' edilen görüntüler.

Yedi aylık hamile olmasına rağmen bebeklerinin cinsiyetlerini henüz açıklamayan çift, sızan videoda 'Girl' etiketi sayesinde Kraliyet meraklılarını ikna etmiş görünüyor.

Girl, RoyalBabyShower etiketiyle paylaşımlar yapılan videoda pastel tonlu macaronlar, pembe kekler ve kurabiyeler dikkat çekiyor.

İşte o paylaşımlar:


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: