Prens William Kate'i aldattı mı?

İngiliz Kraliyet Ailesi, şu sıralar aldatma haberleriyle çalkalanıyor. Tahtın ikinci varisi Prens William'ın Kate Middleton'ı, Düşes'in en yakın arkadaşı Rose Hanbury ile aldattığı iddia edildi.

Dünya Magazin

Prens William Kate'i aldattı mı? İngiliz Kraliyet Ailesi'nin gözde çifti Kate Middleton ve Prens William'ın aralarının, aldatma haberleri nedeniyle açıldığı iddia edildi.

Touch Weekly dergisinde 1 yıldır ara ara çıkan yazılara göre Prens William'ın, aristokrat komşusu Rose Hanbury ile ilişkini olduğu öne sürüldü. 36 yaşındaki Prens'in Kate Middleton üçüncü çocuğuna hamileyken eşini aldattığı belirtildi.

Evli ve 3 çocuk annesi Hanbury ile Kate'in dostlukları ise oldukça eskiye dayandığı ifade edildi. Dergiye göre, Middleton'ın eşine Rose Hanbury ile bağlantısını kesmesini söyledi. Ayrıca Düşes de Hanbury ile görüşmeyi kesti. Kraliyet Ailesi'nden konu ile ilgili açıklama yapılmadı.

Kraliyet Ailesi'ni temsil eden avukatlık bürosu ise iddiaları ortaya atan basın kuruluşuna dava açmaya hazırlanıyor.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: