PRENSESİN KUZENİ BÖYLE SOYUNDU!

Kate Midleton'un uzak kuzeni 'Tanrı Kraliçe'yi Korusun' adıyla striptiz gösterisi yapıyor

Magazin

PRENSESİN KUZENİ BÖYLE SOYUNDU! Prens William ile evlendikten sonra Kate Midleton'un hayatı İngiliz ve dünya basınının ilgi odağı oldu. Nisan 2011'deki evlilikten sonra o ve kardeşi Pippa'nın her adımı objektiflerin hedefi haline geldi.

STRİPTİZCİ KUZEN
Bugünlerde ise adını belki de onlar kadar duyuran bir akrabaları var; uzak kuzenleri Katrina Darling. Gündüzleri Barclays Bankası'nda çalışan Katrina Darling geceleri ise W.I.P. adlı gee klübünde striptiz yapıyor.

 Galeri için tıklayınız...

Katrina Darling'i basında gündeme getiren ise son gösterisi oldu. Yeni başlayan gösterinin adı 'Tanrı Kraliçe'yi Korusun'.

KUZENİNİ DAVET ETTİ
Prens William ile nişanlanana kadar Kate Midleton ile akraba olduğunu bilmeyen Katrina Darling, bugüne kadar hiç 'kuzeni ve eşiyle' de yüz yüze gelmemiş. Kate Midleton ve Prens William'ı gösterisine davet eden Darling, New York Post gazetesine verdiği mülakatta "gelmezlerse de bu hayatın sonu değil" diye konuştu.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: