PROGRAMINDA PİLATES YAPACAK

Manken Ebru Şallı Tan, her sabah canlı yayınlanacak programında pilates yapacak. Ayrıca izleyicilerine çocuklar için yemek tarifleri de verecek..

Magazin

PROGRAMINDA PİLATES YAPACAK Manken Ebru Şallı Tan, bayramdan sonra televizyonda yeni bir sabah programına başlıyor. Şallı, her gün canlı yayınlanacak programında pilates yapacak ve ünlüleri forma sokan bu sporu ev kadınlarına da sevdirecek.

Çocuklara yemekler

Ünlü manken, bu farklı konsept için, 'Pilates harika bir spor. Eğitimini aldım ve bunu insanlara öğretmek istiyorum' diyor. Ebru Şallı Tan'ın hayata geçireceği bir başka yenilik ise vereceği çocuk yemekleri tarifleri... Her programda yetişkinler için yemek tarifleri verildiğini söyleyen ünlü manken, 'Beren'i dünyaya getirdiğim günden bu yana çocukların gelişimi ile ilgili araştırmalar yapıyorum. Çocuklar için yemek kitapları hazırladım. Şimdi bu bilgimi diğer insanlarla paylaşmak istiyorum' diye konuştu.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: