Propaganda Beach&Club'ta muhteşem festival!

Türkiye'nin 1 numaralı festivali Chill-Out Festival, 3. kez Çeşme'de..

Diğer Haberler

Propaganda Beach&Club'ta muhteşem festival! Rafine müzikseverlerin tek radyosu Lounge FM 96.0 tarafından düzenlenen Chill-Out Festival Çeşme'nin yepyeni mekanı ise Alaçatı'da bulunan Propaganda Beach&Club!

8 sene boyunca müzik kalitesi, hizmet anlayışı ve özgün atmosferiyle müzikseverlerde bağımlılık yaratmış olan ve bir klasik haline gelen Chill-Out Festival, 2014 yılında yeni festival alanında tüm bu değerlerini geliştirerek festival kültürüne getirdiği sıra dışı standartları bu sefer Çeşme’de müzikseverlere sunuyor.


R&B, Soul ve disco’dan minimal house müziğe uzanan benzersiz tarzlarıyla Visionquest, Life & Death ve Wolf + Lamb gibi plak şirketlerinin de favorilerinden olan Pillow Talk ise uzun süre unutulmayacak anlar yaşatmak için Chill-Out Festival Çeşme 2014 sahnesinde güneşin ege denizi üzerinde batışına canlı performansıyla eşlik edecek.

Chill-Out Festival Çeşme’nin 2014 yılı DJ kadrosu da çok güçlü… Aylık yayınladığı “The Magic Tape” mix serisinin her biri yüzbinlerce kez dinlenen, Lykke Li "I Follow Rivers" şarkısına yaptığı remix orijinal versiyondan daha ünlü hale gelen ve 2011 yılına damga vuran, bu sene Clean Bandit’in "Rather Be" parçasına yaptığı remix’le yeni bir fenomene imza atan nu-disco ve electro pop sihirbazı The Magician 15 Ağustos geccesi Chill-Out Festival Çeşme Warm-up Party için ilk kez Çeşme’de. Chill-Out Festival tutkunlarının favorileri arasında bulunan, disco ve balearic house müziğin İspanyol ustası Rayko, hayranlarını müziğe doyurmak için hem Warm-up Party’de hem de festivalde performans vermeye hazırlanıyor. Chill-Out Festival Çeşme’de gecce yarısından sonrası ise geçtiğimiz iki yılın en çok çalınan parçalarına imza atan ve en çok talep gören DJ’leri arasına giren deep house’un gizemli kahramanı Claptone ve 2012’de parlamaya başlayan yıldızları 2014 yılında yayınladıkları ‘Black Noir Schwarz’ parçalarının ardından yaptıkları Róisín Murphy ‘Sintesi' remix’inin de etkisiyle galaksinin her yerinden görülebilecek parlaklığa ulaşan İngiliz ikili Psychemagik’e emanet.

Bunlarda ilginizi çekebilir: