Propaganda'da gizli parti!

Dünyaca ünlü Dj'ler, partiler, yeniliklerle dolu bir menü derken Propaganda son bombasını da patlattı!

Diğer Haberler

Propaganda'da gizli parti! Propaganda yeni sezona hızlı başlamış, hatta bir çok yeniliği de beraberinde getirmişti. Dünyaca ünlü Dj'ler, partiler, yeniliklerle dolu bir menü derken Propaganda son bombasını da patlattı!

Yeni sezon için dekorasyonunda da değişlikler yapan Propaganda daha önce kapalı olan üst katını da kendi bünyesine katmıştı. Davetler, partiler ya da doğum günü kutlamaları için özel bir yer ayıran Propaganda burada çok gizli bir partiye hazırlanıyor!

Dj Orkun Bozdemir Propaganda'nın gizli bölmesi olan üst katında özel bir parti düzenliyor. Parti gerçekten çok özel bir parti olacak hatta o kadar ki katılımcılar içeriye başvuruyla alınacak! Bu özel partiye katılmak için öncelikle orkunbozemir.com'u ziyaret edip, başvuruda bulunmanız gerekiyor. Partiye katılacak olan şanslı topluluk içerisine girerseniz size bir şifre gönderilecek ve bu şifreyle partiye katılabileceksiniz!

Büyük bir gizlilik içerisinde yürütülen parti bu cuma geccesi Propaganda'da gerçekleşecek.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: