Psy İstanbul'a geliyor!

İstanbul Blue Night Festival yönetimi, “Gangnam Style” şarkısı ve dansıyla tüm dünyayı kasıp kavuran PSY’ın festivalde sahneye çıkacağını açıkladı.

Magazin

Psy İstanbul'a geliyor! MÜZİK dünyasında kısa sürede fenomen haline gelen “Gangnam Style” şarkısı ve dansının yaratıcısı Park Jae-sang, Türkiye’ye geliyor. Hürriyet.com haberine göre, PSY olarak da bilinen Koreli rap’çinin, İstanblue Vodka’nın 22 Şubat akşamı üçüncüsünü düzenleyeceği halka açık İstanbul Blue Night festivalinde sahneye çıkacağı açıklandı. Festival yönetiminden yapılan açıklamada PSY’ın, Tepebaşı’nda açıkhavada düzenlenecek etkinlikte internet tarihinin en çok izlenen ve paylaşılan şarkısı “Gangnam Style”ı da seslendireceği açıklandı. Şarkıcı, özel dansçılarıyla birlikte festival katılımcılarına Gangnam Style dansı yaptıracak. PSY’ın performansı, saat 21.00’de başlayacak. İstanbul Blue Night’ın diğer yıldızları İlhan Erşahin&Hüsnü Şenlendirici, Ayhan Sicimoğlu&Latin Band ve Canan Anderson.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: