Pucca

O bir internet fenomeni.. Sevgilisinden ayrıldıktan sonra depresyona giren Pucca, işten de atıldıktan sonra blog tutmaya karar verdi ve herşey orada başladı... Herkesin yaşadığı ancak dile getirmeye çekindiği şeyleri blogunda yayınlamaya başlayan Pucca kısa bir sürede blog dünyasının lideri haline geldi.

Diğer Haberler

Pucca Daha sonra "Küçük Aptalın Büyük Dünyası Pucca Günlük" adında bir kitap çıkardı. Kitap 7'den 70'e herkesin beğenisini kazandı..Tüm Türkiye'de merak konusu olan Pucca köşe yazarı oldu ve Twitter adresi ile hayranlarından hiç kopmadı!.

Kitabın ilgi görmüş olması ve anlatacaklarını tam bitiremeyen Pucca ikinci kitabı "Pucca Günlük ve Geri Kalan Her Şey"i yazdı ve bu kitabı da en çok satanlar listesine girdi.

Babasının bir gün Pucca'yı arayıp "kızım bana ne zaman Pucca olduğunu söyleyeceksin? Seninle gurur duyuyorum" demesiyle kimliğini gizlemekten vazgeçen Pucca artık yüzünü gizlemiyor..


YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: