Pucca'dan kocasını dövenlere teşekkür!

Yazar ve sosyal medya fenomeni olan Pucca (Selen Pınar Işık), sosyal medya hesabı üzerinden eşi Serhat Osman Karagöz'ü dövenlere teşekkür etti.

Magazin

Pucca'dan kocasını dövenlere teşekkür! Pucca adıyla tanınan yazar ve sosyal medya fenomeni Selen Pınar Işık, 2015 yılında nikah masasına oturduğu oyuncu Osman Karagöz'den boşanma kararı aldığını sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla duyurmuştu. Yeni çocukları olan ve gayet iyi anlaşan çiftin bu kararı herkesi şok etmişti. Ancak Serhat Osman Karagöz boşanmak istemedi ve ikili bir süre ayrı yaşadı. Daha sonra Osman Karagöz'ün barışma ısrarlarına dayanamayan Pucca, ekimde görülecek boşanma davasına kadar ilişkilerini tekrar gözden geçirme kararı almıştı.

Şok eden ayrılık kararı!

Şok eden ayrılık kararı!Pucca'nın boşanma açıklamasına eşinden yanıt!

Pucca'nın boşanma açıklamasına eşinden yanıt!Tam çift arasında her şey yoluna giriyor derken, Pucca bugün Twitter hesabından attığı tweet ile sevenlerini üzdü. Pucca, "Dün gece mekanın birinde kocam dayak yemiş, burada uzun uzun flood yapıp (Tweet zinciri) mekanı b*klamak isterdim ama adamlardan Allah razı olsun diyesim var. Thank you." şeklinde konuştu.

İşte o paylaşım:


Pucca:

Pucca: "Adamın bildiği tek şey..."Pucca

Pucca

Bunlarda ilginizi çekebilir: