PUTIN İTALYA'DA

Berlusconi, Putin'i öyle bir ağırladı ki, sormayın gitsin... PUTİN, CİMNASTİKÇİ KIZ DEDİKODULARINA AÇIKLIK GETİRDİ: TEK KELİMESİ BİLE DOĞRU DEĞİL... Tizziano Bovatti bildiriyor.

Magazin

PUTIN İTALYA'DA Rusya'da başkanlık koltuğundan indikten sonra şimdi başbakan olmaya hazırlanan Vladimir Putin'i, İtalya'da seçimi üçüncü kez kazanarak yeniden başbakan olan Silvio Berlusconi öyle güzel ağırlıyor ki, sormayın gitsin...

Berlusconi'nin kadim dostu Putin için, Sardunya'daki villasına kendisinin bizzat seçtiği 20 güzel dansçı kızı çağırdığı haberleri çoktan İtalya sınırlarını aşıp, dünyanın her köşesine ulaştı. Yani villadaki bu alemi sağır sultan bile duydu. Kızlar, İtalya'nın en köklü kabare kulüplerinden Bagalino'dan getirildi.

Tabii ki, Berlusconi'nin bu muhteşem ağırlaması boşuna değil. Herşey karşılıklı. Bilindiği gibi Berlusconi de Rusya'ya gitmesi ve Putin tarafından St. Petersburg'taki özel yazlık konutunda krallar gibi ağırlanmıştı. Putin, Berlusconi'ye göbek dansı ziyafeti bile çekmişti.

Putin, dasçı kızları izlerken hayran kaldı ve dedi ki; 'Güzellikte Rus kadınlarla ancak İtalyanlar yarışır.'

Bu arada Putin çok önemli bir açıklama daha yaptı: Cimnastikçi Alina Kabayeva ile hiçbir ilişkim yok, olmadı, evlenmem soz konusu değil. Yazılanların tek kelimesi bile doğru değil.'

Tizziano Bovatti - gecce.com / Roma

ALINA KABAYEVA FOTOĞRAF GALERİSİ

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: