Putin'in sevgilisi doğurdu

Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin'in genç sevgilisi Alina Kabaeva'dan bir bebeği daha olduğu iddia edildi.

Yaşam

Putin'in sevgilisi doğurdu Amerikan tabloid gazetesi "New York Post" ve Alman gazetesi "Bild"de yer alan haberlere göre, Rusya'nın başkenti Moskova bugünlerde Putin'in yeni dünyaya gelen bebeğinin dedikodusuyla çalkalanıyor.

Amerikan New York Post gazetesi geçtiğimiz Kasım ayında yayımladığı haberde, Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin'in jimnastikçi sevgilisi Alina Kabaeva'nın ikinci kez hamile olduğunu ileri sürmüştü.

New York Post gazetesinde Richard Johnson imzasıyla yer alan haberde, Alina Kabaeva'nın bir kız çocuğu dünya getirdiği savunuldu. Haberde Putin'in jimnastikçi Alina Kabaeva'dan 3 yaşında bir oğlu olduğu da bir kez daha ileri sürüldü.

Alman Bild gazetesinin internet sayfasında bugün yer alan haberde de, Alina Kabaeva'nın Putin'in bebeğini dünyaya getirdiği iddia edildi. Haberde bebeğin cinsiyetiyle ilgili bir açıklamada ise bulunulmadı.

Haberde, Putin'in iki Olimpiyat madalyası sahibi olan jimnastikçi Alina Kabaeva'yla 2008 yılından bu yana aşk yaşadığı da savunuldu.

Rusya Devlet Başkanı Putin'in 55 yaşındaki eşi Ludmilla Putin'le boşandığı ileri sürülmüştü.

Vladimir Putin'in birlikte olduğu 29 yaşındaki Alina Kabaeva'nın, Putin'in kızından sadece 2 yaş büyük olduğu belirtiliyor. Putin'in biri 27, diğeri ise 25 yaşında iki kızı bulunuyor. 1983 yılından bu yana Ludmilla Putin'le evli olan Rusya Devlet Başkanı'nın boşandığı da ileri sürülmüştü.

Özbek asıllı jimnastikçi Alina Kabaeva 2000’deki Olimpiyat Oyunları'nda bronz madalya kazanmıştı. Kabaeva 2004’te ise Atina’daki Olimpiyat Oyunları'nda altın madalya kazanmıştı.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: