Racon Ailem İçin 1. bölüm: Başlıyor!

Yapımını TMC’nin, yapımcılığını Erol Avcı’nın, yönetmenliğini ise Mehmet Ada Öztekin’in üstlendiği, yayınlanan tanıtımlarıyla büyük beğeni kazanan “Racon – Ailem İçin” dizisi bu akşam izleyicisiyle buluşuyor.

Dizi Galeri

Racon Ailem İçin 1. bölüm: Başlıyor! Adaleti sağlamak için hayatını ortaya koyan bir adamın, çevresine ve ailesine de adil olabilmek için verdiği mücadeleyi konu edinen “Racon - Ailem İçin”in güçlü kadrosuyla, hikayesiyle ekranların yeni fenomeni olmaya hazırlanıyor.

Hikayesi Ahmet Ümit’e ait olan "Racon Ailem İçin" dizisinin kadrosunda Mehmet Aslantuğ, Hande Doğandemir, Seçkin Özdemir, Sezin Akbaşoğulları, Barış Arduç, Ekin Türkmen ve Tomris İncer gibi birbirinden başarılı oyuncular rol alıyor.

“Müzikler de Hollywood’dan”
Senaryosunu Alican Yaraş ve Özge Efendioğlu’nun yazdığı, “Racon Ailem İçin” dizisinin afişlerini Game of Thrones ve Fifty Shades Of Grey ve True Blood gibi başarılı yapımların afiş tasarımlarını yapan Ali Aydın hazırladı. Başarılı oyuncu kadrosuyla olduğu kadar, hikayesiyle de izleyiciyi ekrana kilitlemeye hazırlanan “Racon Ailem İçin” dizisinin müziklerini de yine Hollywood’da kendini kanıtlayan Hasan Özsüt hazırdı.


Kısaca hikaye
Adalet kavramını hayatındaki her şeyin önüne koyan Kenan Korman, bir gün hayatını adadığı bu gerçeğin ailesinden daha önemli olmadığını fark eder. Ancak bunu anladığında ailesi neredeyse tamamen dağılmıştır. Ailesini tekrar bir araya toplamaya çalıştığında ise geçmişten gelen güçlü bir düşman, aşık olduğu kadını da kendisine düşman ederek, ailesi ile birlikte onu artık çıkmak istediği bu dünyanın daha da derinlerine çekecektir.
“Racon Ailem İçin”, bu akşam saat 20.00’de ATV’de başlıyor.

(1. Bölüm Özeti)
Geçen on yılın ardından hapisten çıkan Kenan Korhan, doğup büyüdüğü mahalle olan Atmacaderesi’ne geri döner. Fakat hiçbir şey geride bıraktığı gibi değildir. Kızı Yağmur, evden ayrılmış, kendisine ailesinden uzakta yeni bir hayat kurmuştur. Oğlu Adnan, acımasız düzene ayak uydurmuş, haksızlıkla savaşma çabasını yitirmiş, neredeyse safını değiştirmiştir. Kenan’ın tek amacı her şeyi bırakıp dağılmış ailesini yeniden bir araya toplamaktır. Ama bu hiç kolay olmayacaktır. Bugüne kadar adaleti kendi vicdanında tartmış olan Kenan Korhan, şimdi kendini değişen, yozlaşan bir dünyanın içindedir ve bu dünyaya ayak uydurması kolay olmayacaktır. Eski defterler açılacak, eski aşklar tekrar canlanacak yeni ve büyük düşmanlarla karşılaşacak ve ne kadar isteselerde geçmişi onun peşini bırakmayacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: