Racon Ailem İçin'in Twitter başarısı!

Yapımını TMC’nin üstlendiği Racon Ailem İçin dizisi, dün akşam ATV ekranında yayınlanan üçüncü bölümüyle Twitter’da Trend Topic listesine girdi.

Dizi Galeri

Racon Ailem İçin'in Twitter başarısı! Başrollerinde Mehmet Aslantuğ, Hande Doğandemir, Seçkin Özdemir, Sezin Akbaşoğulları, Sarp Akkaya, Barış Arduç, Ekin Türkmen ve Tomris incer gibi başarılı oyuncuların yer aldığı Racon Ailem İçin, dün akşam yayınlanan bölümüyle, “Bu akşam saat sekiz’de Racon ATV’de” ve “Racon Ailem İçin İzliyoruz” başlıklarıyla iki kez Türkiye Trend Topic listesinde yer aldı.

Senaryosunu Alican Yaraş ve Özge Efendioğlu’nun yazdığı, yönetmenliğini Mehmet Ada Öztekin’in üstlendiği Racon Ailem İçin, adalet kavramını hayatındaki her şeyin önüne koyan Kenan Korman’ın bir gün hayatını adadığı gerçeğin ailesinden daha önemli olmadığını fark etmesi ve ailesini bir arada tutma çabasını konu ediniyor.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: