Rafet El Roman, yepyeni bir yarışma formatı ile dünyaya açılıyor!

Rafet El Roman, yeni yetenekleri keşfetmek ve desteklemek üzere iki yıldır üzerinde çalıştığı yepyeni müzik yarışma formatı “Stairway To Fame (Şöhret Basamakları)” ile dünyaya açılmaya hazırlanıyor.

Kültür-Sanat

Rafet El Roman, yepyeni bir yarışma formatı ile dünyaya açılıyor! Yurt dışı pazarlaması ve satışı, dünyanın lider televizyon içeriği distribütörlerinden olan Global Agency tarafından yapılacak yarışma formatı, ilk kez MIPTV Fuarı’nda tanıtılacak. Her sene Cannes’da gerçekleşen ve seksenden fazla ülkeden altı yüze yakın firmanın katılım gösterdiği fuar, projeyi, televizyon sektörü ile buluşturacak.

Global Agency CEO’su İzzet Pinto “ Rafet El Roman, daha önce hiç görülmemiş bir müzik yarışmasına imza attı. Birbirinden farklı formatın ve televizyona ilişkin pek çok içeriğin dünyayla buluştuğu MIPTV Fuarı’nın şüphesiz en dikkat çekecek projelerinden birisi olacak. Stairway To Fame adıyla yurt dışında tanıtımını yapacağımız format, lansmanı yapılmadan konuşulur oldu ve daha şimdiden yarışmanın Fransa hakları, ülkenin lider prodüksiyon firmalarından biri olan Herve Hubert’e satıldı. Cannes’da gerçekleşecek asıl lansmanın ardından ise tüm dünyanın ilgisine şahitlik edeceğimize yürekten inanıyorum” dedi.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: