Rafet El Roman'dan çok sert açıklama!

Rafet El Roman'ın ayrıldığı nişanlısı Ceren Kaplakarslan'ın babası Atilla Kaplakarslan, ünlü popçuyu yaylım ateşine tutmuş ve "Ben o adamın ne olduğunu biliyordum, kızım da sonunda öğrenmiş oldu. Hizmetçisini hamile bırakan adamdan zaten ne beklenir ki?" demişti. Rafet El Roman bu iddiaya gönderdiği basın açıklamasıyla cevap verdi.

Magazin

Rafet El Roman'dan çok sert açıklama! İşte Rafet El Roman'ın açıklamaları:


"Atilla Kaplakarslan bana ve aileme tamamen çirkin bir iftirada bulunmuştur. Bunu neden yaptığına hiçbir anlam veremiyorum. Kızı Ceren'le güzel bir ilişki yaşadık, 2 ay evvel de medeni bir şekilde ayrıldık. Hamile bırakmakla suçladığı hizmetçi kimmiş, ortaya çıkarmasını istiyorum. Ben böyle bir şeyi nerede, ne zaman yapmışım?

Kamuoyunda ve Türk Hukuku'nun karşısında bana, aileme ve tüm müzik sevenlerime benim sanat hayatımı, sanatçı kimliğimi aşağılayan bu temelsiz iftirasının hesabını verecek. Kendisine karşı bütün hukuki işlemler avukatım tarafınca başlatılmıştır.

Bilgilerinize sunarım,
Rafet El Roman"
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: