RAHİBE OLACAKKEN SEKS İKONU OLDU!

Seksi oyuncu Eva Mendes, “Live” filminin tanıtımı için gittiği Roma’da düzenlediği basın toplantısında kariyeri ve özel hayatı hakkında ilginç açıklamalarda bulundu....

Magazin

RAHİBE OLACAKKEN SEKS İKONU OLDU! Dünyada erkekler tarafından en çok arzulanan kadınlardan biri olan Eva Mendes, Roma’da düzenlediği basın toplantısında “Küçükken hep rahibe olmak isterdim ama kader beni şehvet ikonu yaptı” dedi.

Küba asıllı Amerikalı sinema oyuncusu Eva Mendes, “Live!” filminin tanıtımı için gittiği Roma’da düzenlediği basın toplantısında kariyeri ve özel hayatı hakkında ilginç açıklamalarda bulundu. Çocukluk yıllarının Miami’de yoksullukla geçtiğini, ekonomik zorluklar yüzünden çarpık dişlerini ancak para kazanınca yaptırabildiğini belirten seksi oyuncu, “Çocukken sık sık kiliseye giderdim. Temiz giyimli rahibeleri gördükçe büyüdüğümde hayatımı dine adamaya karar vermiştim. Ancak işte şimdi buradayım. Kader beni ‘şehvet ikonu’ yaptı” dedi.

Basın toplantısında soruları dobra dobra ve içtenlikle yanıtlayan Mendes, dünyanın en çekici erkeğinin Al Pacino olduğunu ve maço erkeklerden nefret ettiğini de belirtti: “Maçolar aslında korkak, ürkek ve kaypak oluyorlar.”

Ünlü oyuncu, seks sembolü olarak anılması hakkında da “35 yaşında bu unvana sahip olmak hoşuma gidiyor” dedi.

ABD başkanlık seçimlerinde Barack Obama’ya oy verdiğini ve ABD ile atalarının ülkesi Küba’nın barışmasını çok arzuladığını da sözlerine ekleyen Eva Mendes, Peru’lu yapımcı sevgilisi George Gargurevich ile yakında evlenebileceğini söyledi: “George ile çok güzel bir ilişkimiz var. Evlenip çocuk sahibi olmak istiyorum ancak ‘Acaba iyi bir anne olabilir miyim?’ sorusu beni korkutuyor.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: