RAHŞAN AYŞE'YE ÇATTI!

Sabah Gazetesi Yazarı Rahşan Gülşan, Ayşe Arman ile girdikleri polemikte Arman'ın kendisine bel altından vurduğunu söyledi. Gülşan, 'Bana köşesinden seks tavsiye etmesi rahatsız ediciydi' dedi.

Magazin

RAHŞAN AYŞE'YE ÇATTI! Kanaltürk'teki 'Gecenin Rengi' programına konuk olan Rahşan Gülşan, köşe yazarlarının kendi köşelerinden bir başka köşe yazarı ile girdiği tartışmaların genel anlamda eğlenceli olduğunu söyledi.

'Eğer tartıştığın insan gerçekten eğlenceli biriyse ve fikir tartışabiliyorsan eğlenceli olabiliyor' diye konuşan Gülşan, Hıncal Uluç ile tartışmalarını örnek gösterdi.

Gülşan, 'Hıncal Uluç ile paslaştık bu metrobüs projesiyle ilgili. Çok eğlenceli. Çünkü sen bir kinaye yaptığında o da sana karşılık veriyor. Ama karşımdaki insan küfretseydi bundan rahatsız olurdum. Ayşe Arman'ın bana köşesinden seks tavsiye etmesi beni çok rahatsız etti mesela. Biraz bel altı oldu bu. Benim fantezilerimin olmadığını söyledi falan. Elimden geldiği kadar yumuşatmaya çalıştım ama bu kadarını da sevmiyorum' diye konuştu.

Köşe yazarları arasındaki atışmanın işin bir parçası olduğunun altını çizen Rahşan Gülşan, köşesinin adı olan 'X Large Rahşan' isminin 'bel altı' vurmak için bir malzeme aracı yapıldığına işaret etti ve
'Benim köşem benim ismim oldu. Polemiklerde bel altı vurulacaksa hemen X-Large Rahşan diyorlar. Bir kaç defa cümle içinde geriliyor mutlaka. Hoşuma gitmiyor pek ama insanı yıpratan bir şey değil' dedi.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: