Rakip beach Hande'ye teslim!

Bodrum Yalıkavak'ta Hande Yener'in sahibi olduğu Sebastian Beach ile rekabete giren Dona Beach, Hande Yener'e teslim oldu.

Magazin

Rakip beach Hande'ye teslim! Geçtiğimiz yıl Bodrum Yalıkavak’ta Hande Yener’in sahibi olduğu Sebastian Beach ile hemen yanındaki Dona Beach rekabete girmişti. Hatta Dona Beach, Demet Akalın’ı sahneye çıkararak Hande Yener’le olan rekabeti kızıştırmaya çalışmış, bu olay magazin kulislerinde günlerce konuşulmuştu.

Bu rekabetin kazananı Hande Yener oldu. Dona Beach, Sebastian Beach’e teslim oldu ve burayı Hande Yener’e bıraktı. Böylelikle Hande Yener, Sebastian Beach ile bu bölgede rakipsizlik kaldı. Ayrıca Yener bu değişiklik ile 2500 kişilik daha büyük bir mekana geçmiş oldu.

“Troll’ün Allah’ını yaptık”

Cengiz Semercioğlu, Hande Yener’in sosyal medya hesaplarından yaptığı paylaşımı köşesine taşıyıp Hande Yener’in listeyle oynadığını iddia etmişti. Başarılı şarkıcı bu iddialara cevap verdi. Fenomenlerle birlikte işler yaptığını söyleyen Hande Yener, “burada troll’ün Allah’ını yaptık” dedi. “En birinci benim” diye hava basanları ti’ye almak istediğini belirten Yener, “Dikkat ederseniz ismi de Hande Hener olarak yazdık. Birilerini trollemek istedik” dedi.

Bunlarda ilginizi çekebilir: