RAMAZAN AYINA ÖZEL REKLAM

Son iki yıldır Aysun Kayacı ile çalışan bir içecek firması, yeni Ramazan ayı kampanyası için Hümeyra ile anlaştı.Şirketin Hümeyra'ya reklam filmi için Kayacı'ya ödediği 250 bin YTL'den daha fazla ödeyeceği söyleniyor.

Magazin

RAMAZAN AYINA ÖZEL REKLAM Bir içecek firması Ramazan ayı reklam kampanyası için Hümeyra ve Gazanfer Özcan ile anlaştı. İkilinin daha önce aynı firmanın reklamında rol alan Aysun Kayacı'dan daha fazla ücret aldığı konuşuluyor

'Avrupa Yakası' dizisinin oyuncuları, firmaların vazgeçilmez reklam yüzleri olmayı sürdürüyor. Dizinin neredeyse tüm kadrosu reklam filmlerinde rol alıyor. Dizinin hem oyuncusu hem de senaristi Gülse Birsel ile başlayan bu furya; Hale Caneroğlu, Binnur Kaya, Engin Günaydın, Timur Acar, Vural Çelik ve Tolga Çevik ile devam ederken bu ikiliye Gazanfer Özcan ve yeni sezonda diziden ayrılan Hümeyra da eklendi.
Son iki yıldır Aysun Kayacı ile çalışan içecek firması bu kez reklam kampanyasında Gazanfer Özcan ve Hümeyra ile anlaştı. Firma yetkilileri, iki ünlü oyuncunun ekran karşısındaki uyumlarının reklam filmine yansıyacağından emin olduklarını söyledi.

Reklam filminin senaryosunun diziden uzak olduğunu söyleyen Hümeyra ve Gazanfer Özcan'ın anlaştıkları ücret gizli tutuluyor. Ancak iki ünlü oyuncunun Aysun Kayacı'nın aldığı 250 bin YTL'nin üzerinde bir rakama anlaştıkları konuşuluyor. Reklam önümüzdeki hafta yayınlanacak.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: