Rapçi Altunmeşe

Oyunculukta emin adımlarla ilerleyen, Fırat Altunmeşe, şimdi rap albümü hazırlığı yapıyor.

Kültür-Sanat

Rapçi Altunmeşe Kendi sosyal medya hesabında paylaştığı, Olgu Baran Kubilay’ın çektiği bir dakikalık rap klibi ile sosyal medyayı sallayan Altunmeşe’ye ünlüler camiasından tam destek geldi.

15 senedir rap ile ilgilenen, bugüne kadar yaptığı parçaları internet üzerinden yayınlayan Fırat Altunmeşe gelecek albümü için; “2 yıldır hazırlıyoruz bu albümü. Set yoğun olunca kanalize olamıyor insan. Şimdi bitmeye çok yakın.” dedi. “Paylaştığım ‘Prömiyer’ videosu aslında albümde olan bir şarkı değil. ‘Prömiyer’in alt yapısı dj Premier’in eski bir beati. Hem O’na hem de albüme ithafen böyle bir isimle yayınladık.” diye açıkladı.

Edis’ten tam destek

Fırat Altunmeşe’nin klibini ünlü poçu Edis de kendi sosyal medya hesabından “10 senedir bekliyorduk “Prömiyer”ini yaptı sonunda, aksın gitsin” yorumu ile paylaşarak destek verdi. Edis’e yanıt olarak Altunmeşe’den “Adamım!” yorumu geldi. İzzet Altınmeşe’nin oğlu olan Fırat Altunmeşe oyunculuktan sonra müziğe olan genetik yatkınlığını da paylaştığı “Prömiyer” videosu ile kanıtladı.
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: