RASGELE SEKSTE İLK ONDAYIZ!

Bradley Üniversitesi tarafından yapılan araştırmaya göre rasgele sekste Türkler dünya sekizincisi...

Magazin

RASGELE SEKSTE İLK ONDAYIZ! 48 ülkede 14 bin erkek ve kadın üzerinde yapılan araştırmaya göre, ayrım yapmadan ‘önüne gelen’le cinsel ilişkiye girmede dünya birincisi İngilizler olurken, Almanlar ikinci, Hollandalılar ise üçüncü sırada yer aldı. Türklerin İtalyanları ve Kanadalıları rasgele seks konusunda geride bıraktığını ortaya koyan araştırma, Bradley Üniversitesi Psikoloji Profesörü David Schmitt başkanlığında bir ekip tarafından gerçekleştirildi.

Amerikalı araştırmacılar bir geccelik ilişkiler, cinsel partner sayısı, rasgele ilişkilere bakış açısını inceledi. İngiltere’de seks konusunda toplumun erkeklere gösterdiği hoşgörülü yaklaşımın kadınları da içine alacak şekilde artmasının İngilizlerin birinci olmasının nedeni olduğu belirtildi. Araştırma sonucuna göre tüm dünyada katı seks kuralları azalıyor. Araştırmacılar, katı kuralların yumuşamasını kadın erkek eşitliğine önem verilmesi ve seksin popüler kültürdeki yerinin büyük olmasına bağlıyor.

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: