Rayna'ss Jewellery ile büyüleyen rengini bul!

Güneş ışığını meydana getiren renk tayfının görkemi, Rayna’ss Jewellery’nin yeni koleksiyonu “Renkler ve Hisler” temasında canlandı. Yeni koleksiyon, büyüleyici renkleriyle göz kamaştırıyor.

Sosyete

Rayna'ss Jewellery ile büyüleyen rengini bul! Tasarımlarında duygu ve enerjiyi ön plana alan, yenilikçi çizgisiyle zarafeti birleştiren ve mücevher tasarımına yeni bir soluk getiren Rayna’ss Jewellery’nin yeni koleksiyonu “Renkler ve Hisler” Zorlu Center Raffles Otel’de iş ve cemiyet hayatını buluşturan özel bir etkinlik ile tanıtıldı. Birbirinden çarpıcı tasarımlarını görücüye çıkartıldığı bu özel günde Rayna’ss Jewellery Kurucusu Haço Keleş, değerli taş satın alırken dikkat edilmesi gereken konular hakkında misafirleri bilgilendirdi. Etkinlik kapsamında Keleş, Cansen Yeni Kut’un moderatörlüğünde gerçekleşen panelde seçkin davetli topluluğuna “mücevherde 2016 trenleri” hakkında bilgi verdi.

Müzik dinletisi ile renklenen organizasyonda “Renkler ve Hisler Koleksiyonu” büyük beğeni topladı. Organizasyon kapsamında, yaklaşan yeni yıl nedeniyle farklı bir hediye alternatifi olarak göze çarpan pırlanta ve yakut setler de yoğun ilgi görerek yeni sahiplerini buldu.

“Renkler ve Hisler” farklı renklerdeki değerli taşların özenli bir tasarımla birleşiminden oluşuyor. Kolye, yüzük, bileklik ve küpe gibi farklı aksesuarlardan oluşan koleksiyon, Rayna’ss tasarımlarında klasikleşen zarif bir çizgiye sahip. Yakut, zümrüt, safir ve pırlanta gibi farklı renklerdeki değerli taşları bir duygu bütünlüğü oluşturacak şekilde tasarladıklarını söyleyen Rayna’ss Jewellery Kurucusu Haço Keleş, yeni koleksiyonla ilgili şu açıklamaları yaptı:

“Bayanlar genellikle üzerinde taşıdıkları rengin büyüsüne kapılır ve o rengin etkisini hayatlarında hissederler. Yani hem kendimizi nasıl hissediyorsak o renkleri seçiyor, hem de aslında seçtiğimiz renklere uygun hislere kapılıyoruz. Renklerin geleneksel tıp bilimine destek olacak şekilde medikal olarak iyileştirici etkisinden bile yararlanılması aslında “his” ve “renk” arasındaki bağı son derece net bir biçimde ortaya koyuyor. Biz de yeni koleksiyonumuzu tasarlarken bu bağı temel aldık. Uzman tasarımcılarımız farklı renklerde farklı duygu yoğunlukları yakalayarak takı setlerine dönüştürmeyi başardı. Bu koleksiyonda ametist, topaz, sitrin, kuvars, turmalin, zümrüt, yakut, safir gibi farklı taşlar çok özel tasarımlarla buluşuyor.”


Raynass ekibi ile birlikte organizasyonun ev sahipliğini üstlenen Cansen Yeni Kut, misafirleri ile tek tek ilgilendi. Yeni, “Bugün çok güzel bir bebek yürümeye başladı. Yolun açık, şansın bol olsun Raynass” temennisinde bulundu.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: