"Reaksiyon" dizisi ne zaman yayınlanacak?

STAR‘ın yeni dizisi Reaksiyon, 15 Eylül Pazartesi, saat 20.30’da izleyicisi ile buluşacak!

Magazin

"Reaksiyon" dizisi ne zaman yayınlanacak? İbrahim Çelikkol, Selen Soyder, Yurdaer Okur, Nehir Erdoğan, İsmail Demirci ve Erdal Beşikçioğlu gibi birbirinden başarılı isimlerin yer aldığı ‘Reaksiyon’, heyecan dolu hikayesi ile Pazartesi ekranlarda olacak. Dizinin daha önce Çarşamba günü yayınlanacağı açıklanmıştı. Fakat yazın yayına başlayan Güzel Köylü dizisinin Kara Para Aşk ve Benim Adım Gültepe dizilerini geride bırakarak reytinglerde zirveye oturması planları değiştirdi. Bu durumu yazarımız Onur Aktaş önceden farkedip okurlarını uyarmıştı.

Onur Aktaş'ın yazısını okumak için tıklayınız...

Merakla beklenen dizi, bir grup cesur adam ve kadının tarihin akışını değiştirmek uğruna hayatlarını ortaya koymalarının hikayesini anlatıyor.

İbrahim Çelikkol bordo bereli, Nehir Erdoğan ise savcı oluyor!

İbrahim Çelikkol’un dünyanın her yerinde özel operasyonlara katılmış kahraman bir bordo bereliyi canlandırdığı Reaksiyon’da, İsmail Demirci ise gözü pek bir polis memuru rolünde izleyici karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Oğuz Yüzbaşı’nın görevi uğruna terketmek zorunda kaldığı eski sevgilisi Doktor Zeynep’i Selen Soyder canlandırırken, kendisine umutsuz bir aşk besleyen Savcı Duygu rolünde ise Nehir Erdoğan rol alıyor.

Yapımını Reaksiyon Film’in üstlendiği, senaristliğini Ozan Aksungur ve Emre Özdür’ün yaptığı Reaksiyon’un yönetmen koltuğunda ise Onur Tan oturuyor. Proje danışmanlığını Bahadır Özdener ve Başar Başaran’ın üstlendiği dizinin sanat yönetmenliğini ise Nilüfer Çamur yapıyor.

Bunlarda ilginizi çekebilir: