Kadınlar regl döneminde en çok ne ister?

Regl dönemi, kadınların en sık duygu değişimi yaşadığı dönemlerden biridir. Peki, kadınlar regl döneminde ne ister? İşte o detaylar...

Yaşam

Kadınlar regl döneminde en çok ne ister? Kadınlar regl döneminde tatlı ister
Kadınlar hormonların etkisiyle daha fazla tatlı ister. Bu nedenle partnerinizin adet dönemine birkaç gün kala ona tatlı alın. Göreceksiniz, sizi daha çok mutlu etmek için çaba gösterecektir.

Kadınlar regl döneminde anlaşılmak ister
Genelde sakin ve pozitif olan kadınlar bile, adet döneminde sinirli ve gergin olabilir. Bu nedenle, fazladan ilgiye ve anlaşılmaya ihtiyaç duyarlar. Ruh halindeki bu değişim geçicidir, birkaç gün içinde fırtına dinecek ve her şey normale dönecektir. Adet dönemindeki sevgilinize karşı anlayışlı olun, uzun sürmeyecektir.

Kadınlar adet döneminde sevişmek ister
Bazı erkekler, adet döneminde kadınları yasaklı bölge olarak kabul ederler. Oysaki, kadınların bu dönemde daha fazla ilgiye, sevişmeye ihtiyacı olabilir. Adetliyken cinsel ilişkiye girmeyi herkes istemeyebilir, gayet normaldir. Ancak bu dönemde sevgilinize sarılın ve çok güzel olduğunu söyleyin.

Kadınlar adet döneminde dinlenmek ister
Adet sancısı bazı kadınlar için çok yorucu olabilir, bütün gün yatakta dinlenmek isteyebilirler. Böyle zamanlarda sevgilinize karşı anlayışlı olmanız, hatta ev işlerinde yardımcı olmanız onu mutlu edecektir. Bu zor zamanda sevgilinizin yanında olursanız, size minnettar kalacak ve mutlu etmek için elinden geleni yapacaktır.

Kadınlar adet döneminde duygusallık ister
Normalde romantik komedi filmlerinden hoşlanmayan kadınlar, adet döneminde tam bir film bağımlısı olabilir. Biliyoruz, erkek bu tür duygu yüklü ve mutlu sonla biten filmleri çok sevmiyor. Ancak, sevgilinizin hatrına birkaç saat sabredemez misiniz? Tüm zamanların en beğenilen romantik filmlerinden birkaç tanesini seçin, sevgilinize izlemek için teklif edin. Sıcak bir battaniye ve güçlü kollarınız arasında partneriniz emin olun çok mutlu olacaktır...

Yeme bozukluğunun yol açtığı 3 ciddi tehlike!

Yeme bozukluğunun yol açtığı 3 ciddi tehlike!

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: