Reha Muhtar'a eski sevgilisi Nilüfer şahit oldu!

2010 yılında oyuncu Deniz Uğur'dan boşanan Reha Muhtar, ikizlerinin velayetinin kendisinde kalması için açtığı davada eski sevgilisi Nilüfer şahitlik yaptı.

Magazin

Reha Muhtar'a eski sevgilisi Nilüfer şahit oldu! Reha Muhtar, 7 yaşındaki ikizleri Mina ve Poyraz’ın anneleri oyuncu Deniz Uğur’dan 2010’da ayrılmıştı.

Reha Muhtar, ikizlerin velayeti için dava açmıştı. Eski sevgilisi nilüfer ve manevi kızı Ayşe nazlı (16) dün mahkemede şahitlik yaptı ve “Reha Muhtar’ın çok iyi bir baba” olduğunu anlattı. Çocukların velayeti babada kaldı.

DAVA ERTELENMİŞTİ
Geçtiğimiz aylarda davayı karara bağlamayan mahkeme eksiklerin giderilmesi için davayı ertelemişti. Duruşma çıkışında Reha Muhtar gazetecilere, “Çocuklarım doğduğu andan itibaren benimle birlikteler. Onlara hem annelik hem babalık yaptım. Çocuklar şu an 3 gün annede 4 gün ben de kalıyorlar. Ben bunun devam etmesini istiyorum” demişti.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: