REHABİLİTASYON YOLUNDA VODKA MOLASI!

İngiliz şarkıcı Amy Winehouse, bağımlılığından kurtulmak için kliniğe yatmaya karar verdi ama...

Magazin

REHABİLİTASYON YOLUNDA VODKA MOLASI! İngiliz Sun Gazetesi’nde yer alan habere göre, alkol bağımlılığından kurtulmak için kliniğe yatma kararı alan şarkıca Amy Winehouse, rehabilitasyon merkezine giderken küçük bir votka şişesini satın aldığı markette kafaya dikti sonra da sokağa fırlattı.

Winehouse’un içkiyi satın aldığı markette çalışan Atik Islam, 27 yaşındaki ünlü şarkıcının çok kötü göründüğünü söyledi. Winehouse’un sözcüsü, ünlü şarkıcının kliniğe yatma kararını “Amy, Priory Kliniği’nde tedavi görecek ve Avrupa’da çok sayıda konserinin olduğu yoğun yaz programına hazırlanacak” diyerek duyurdu.

HAYRANLARINI YİNE ÜZDÜ
Basında yer alan haberlere göre ünlü şarkıcıyı, kliniğe yatmak için “Yine çok fazla içiyorsun, şimdi önlem almazsan ileride daha büyük sorunlarla karşılaşacaksın” diyen babası ikna etti.

Winehouse’un kliniğe giderken bile votka içmesi, “Onun iyi olmasını ve konserlerde iyi performans göstermesini istiyoruz” diyen hayranlarını üzdü.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: