Reina müzikleri artık heryerde

Yalnız Türkiye'nin değil, dünyanın sayılı eğlence merkezlerinden biri olan Reina ; konumu, ambiansı, müziği ve eğlencesiyle Türkiye'nin en iyi gecce klüpleri arasında, ilk sıralarda yerini çoktan aldı! "Reina Müzikleri Artık Heryerde!" diyerek yayınladığı müzik albümleriyle de, en çok satan albümler listelerinde hep zirvede oldu!

Kültür-Sanat

Reina müzikleri artık heryerde Reina - 7 albümü ; sizleri hem günümüze damgasını vuran, sevilen Türkçe ve Yabancı müzik parçalarıyla, hem de ilk defa dinleyeceğiniz Reina'ya özel dans müzik parçalarıyla buluşturuyor.

Reina Müzik Direktörü DJ Ufuk Akyıldız tarafından seçilerek, mixlenen Reina - 7 ile ; Reina'nın gecce yarısından sonra başlayan eğlencesine eşlik edecek, nerede olursanız olun kendinizi Reina'da hissedeceksiniz.

Bütün Avrupa'da liste başı olan Lost Frequencies - Are You With Me, tüm radyoların hit listesinde düşmeyen Sean Finn - Summer Days ve Türkiye'de çok sevilen Otilia'nın uzun süre zirveden inmeyen şarkısı Bilionaire ile birlikte ; Türkiye'de ilk defa olarak Reina-7 albümünde yer alan yeni dans hitleri de bulunuyor. Yolanda Be Cool & DCUP - Soul Makossa , Bob Sinclar - I Want You, Alexandra Stan & Inna Feat. Daddy Yankee - We Wanna , Serhad - Je M'adore...

Albümün Türkçe parçalarını Ozan Doğulu Feat. Ece Seçkin - Hoşuna mı Gidiyor , Ufuk Akyıldız Feat. Cerem Onurluer , Murat Yaprak Feat. Sevda Özkaran oluşturuyor.


Albüm İçeriği
1. Ufuk Akyıldız - Reına Intro
2. Ost Frequencies -Are You With Me
3. Yolanda Be Cool & Dcup - Soul Makossa (Money)
4. Simioli & Provenzano Feat. Scarlet - Ain’t No Sunshine
5. Band Of Funk - Uptown Funk
6. Ozan Doğulu Feat. Ece Seçkin - Hoşuna Mı Gidiyor
7. J Serhat - E M’Adore
8. Dasoul - El No Te Da
9. Albeezy - Gimme
10. Andreas Schuller Feat. Klara Elias - Burlesque
11. Sasha Lopez Feat. Ale Blake & Broono - Moments
12. Ufuk Akyıldız Feat Cerem Onurluer - Deli Dünya
13. Bob Sinclar Feat. Cece Rogers - I Want You
14. Paggi & Costanzi Mr V - It’s Party Time (Samuele Sartini Mix)
15. Leandro Da Silva - Sing It Back
16. Sean Finn Feat. Tinka - Summer Days (Ben Delay Remix)
17. Murat Yaprak Feat. Sevda Özkaran - Devlerin Aşkı
18. Otilia - Bilionera
19. Alexandra Stan & Inna Feat. Daddy Yankee - We Wanna
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: