Reina'dan flaş açıklama!

Eğlence hayatında 12 yıldır boy gösteren Reina kapanacağı ve mülk sahibi olan Ferit Şahenk'in arazi üzerinde dünya markalarının yer alacağı yeni bir mekan açacağı iddia edilmişti. Reina'dan bu iddialara cevap geldi.

Diğer Haberler

Reina'dan flaş açıklama! Reina'nın yaptığı o açıklama:

"REINA, YOĞUN GEÇEN BİR YAZ SEZONUNUN ARDINDAN KIŞ SEZONU İÇİN HAZIRLIKLARINA START VERDİ.

2002 yılından bu yana İstanbul ve Türkiye turizminin en önemli merkezlerinden biri olan Reina Restaurant – Club, kış sezonuna 21 Kasım Perşembe akşamı “Merhaba” diyor.

Jennifer Lopez, Kylie Minogue, Lionel Richie, Kobe Bryant, Sting, U2 gibi sanatçıların, pek çok ülkenin devlet büyüklerinin; cumhurbaşkanı, başbakan, prens ve prenseslerinin, Bill Ford (Ford’un dünya başkanı), Bernie Ecclestone (Formula 1 dünya başkanı) gibi dünyaca ünlü iş adamlarının, sanat, spor ve cemiyet hayatının en önemli isimlerinin İstanbul’daki ilk durağı olan Reina Restaurant - Club, bu sezonda da İstanbul’un ve dünyanın en önemli turizm işletmelerinden biri olmaya devam ediyor.

14.11.2013 tarihli basında çıkan “Reina bu ay sonu tarih oluyor” haberi tamamen asılsız olup; Reina Restaurant - Club menüde ve konseptte yapılacak olan bir takım yeniliklerle 21 Kasım 2013 tarihi itibari ile yeni bir kış sezonunda daha misafirlerine en iyi hizmeti vermeye devam edecektir.
Saygılarımızla"
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: