Reina'nın tuvaletinde seviştiler, yaka paça atıldılar!

Evli işadamı K.S. geçen hafta cuma geccesi, aralarında Yurdal Sert’in de bulunduğu bir grupla Reina’da eğlenmeye gitti. İddiaya göre geccenin ilerleyen saatlerinde yanındaki kadın arkadaşıyla kadınlar tuvaletinde sevişirken yakalanan K.S., görevliler tarafında yaka paça dışarı atıldı

Magazin

Reina'nın tuvaletinde seviştiler, yaka paça atıldılar! EĞLENCELİ BAŞLADI, REZALETLE BİTTİ
İstanbul gecce hayatında herkes bu olayı konuşuyor! Sosyetenin tanınmış isimlerinden olan evli işadamı K.S. geçen hafta cuma gecesi kadınlı erkekli bir grupla İstanbul’un gözde gecce kulübü Reina’da eğlenmeye gitti. Aralarında Yurdal Sert’in de bulunduğu grubun eğlencesinin gecenin ilerleyen saatlerinde rezalete dönüştüğü iddia edildi. K.S. gruptaki kadın arkadaşıyla masadan kalkıp gece kulübünün giriş bölümündeki tuvalete doğru gitti.

‘KiM OLDUĞUMU BİLİYOR MUSUNUZ?’
İDDİAYA göre K.S. ile kadın arkadaşı birlikte kadınlar tuvaletine girdi. İçeride sevişmeye başlayan ikiliyi fark eden diğer müşteriler durumu gece kulübünün görevlilerine bildirdi. Kadınlar tuvaletine giren görevliler K.S. ile kadın arkadaşını uygunsuz bir halde yakaladı. K.S. ve yanındaki kadın hemen kulüpten atıldı. K.S. dışarıda güvenlikçilere, “Siz beni tanımıyorsunuz” diyerek tehditler savurdu. Görevliler, K.S.’nin içeride kalan eşyalarını almasına izin verip gönderdi.

HT MAGAZİN / Nuri ALTUNTAŞ
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: