'Rekabet'i müzikseverlerin beğenisine sundu!

Ozan Kaya ilk single çalışması 'Rekabet'i Seyhan Müzik etiketiyle müzikseverlerin beğenisine sunarak müzik dünyasına merhaba diyor.

Kültür-Sanat

'Rekabet'i müzikseverlerin beğenisine sundu! İşletme dünyasından da tanıdığımız Ozan Kaya müzik dünyasında ben de varım dedi. Sözü İrem Haykır, müziği İrem Haykır ve Cüneyt Yalmaz imzalı, düzenlemesini de Cüneyt Yalmaz'ın üstlendiği 'Rekabet' şarkısıyla müziğe adım atan Ozan Kaya farklı yorumu ve tarzıyla oldukça dikkat çekici bir işe imza attı.

20 kişilik bir ekibin çalıştığı şarkının video klibi için bir çok ünlü isimle çalışan İrem Haykır yönetmenliğinde kamera karşısına geçti. Ozan Kaya "Bu yolda en büyük destekçilerim İrem Haykır Ve Seray Kaya. Herkesin yaptığını yapmayıp farklı bir iş çıkardık ortaya. Çünkü ben farklıyım, bu da benim tarzım, 'Rekabet'e hazır olsunlar!" diyerek iddiasını dile getirdi.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: