REKOR TEKLİFİ REDDETTİ

Var Mısın Yok Musun yarışmasının özel bölümünde tam 5 kutuda 500 bin YTL vardı. Şanslı yarışmacı Mert Öktem, başarılı seçimlerin ardından rekor teklifi reddetti ve bakın sonra ne oldu...

Magazin

REKOR TEKLİFİ REDDETTİ Show TV’de yayınlanan Acun Ilıcalı’nın sunduğu Var Mısın Yok Musun yarışma programında dün akşam özel bir bölüm ekrana geldi. Ayda bir kez yapılacak olan özel bölümde 5 kutuda 500 bin YTL’lik büyük ödül yer aldı. Özel bölümde yarışma hakkı elde eden şanslı kişi Rize’den katılan Mert Öktem oldu.

İlk turda 3 mavi ve 2 sarı kutu açtıran Mert Öktem, Hamdi Bey’in 55 bin YTL’lik teklifine ’yokum’ dedi. İkinci turda yine başarılı seçimler yapan Mert Öktem, hiç kırmızı kutu açtırmadı ve Hamdi Bey’in teklifi de 85 bin YTL’ye çıktı. Tablosuna güvenen ve üst üste Hamdi Bey’in tekliflerine ’yokum’ diyen Mert Öktem, 130 bin YTL’yi bile reddetti.

SON İKİYE 100 BİN VE 500 BİN YTL’LİK KUTULARLA GİRDİ

Son dörde 300 YTL, 100 bin YTL ve iki adet 500 bin YTL’lik kutularla giren Mert Öktem, Hamdi Bey’in 125 bin YTL’lik teklifine de ’yokum’ dedi. İlk seçiminde 500 bin YTL, ikinci seçiminde de 300 YTL’yi açtıran Mert Öktem, son ikiye 100 bin ve 500 bin YTL’lik kutularla girdi. Hamdi Bey, bu tablo karşısında teklifini 201 bin YTL’ye çıkarttı.

100 BİN YTL KAZANDI

Mert, bu teklifi de reddederek önünde duran 7 numaralı kutuyu tercih etti. Herkes büyük bir heyecanla 500 bin YTL’nin çıkmasını beklerken, ne yazık ki büyük ödül yine Hamdi Bey’e kaldı ve Öktem 100 bin YTL ile yetinmek zorunda kaldı

MERT ÖKTEM REKORU KAÇIRDI

Bugüne kadar yarışmadaki en yüksek ödülü 200 bin YTL ile Yusuf kazanmıştı. Mert Öktem, şayet Hamdi Bey’in 201 YTL’lik son teklifini kabul etseydi, rekorun sahibi olacaktı.

HAMDİ BEY SOĞUK TERLER DÖKTÜ

Mert Öktem’in yarışmadaki başarısıyla soğuk terler döken bankacı Hamdi Bey, 500 bin YTL’yi kurtardığına sevindi. Hamdi Bey, ayda bir gün de 5 tane 500 bin yerine 5 tane 50 bin YTL’nin bulunduğu bir program yapılmasını teklif etti. Acun Ilıcalı, bu öneriye bir hayli güldü.

TELEVİZYONGAZETESİ
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: