Related Group Miami'nin İstanbul daveti

Amerika'nın en büyük gayrimenkul şirketlerinden biri olan Related Group, Miami'deki rezidans projelerini tanıtmak amacıyla İstanbul'a geldiler.

Yaşam

Related Group Miami'nin İstanbul daveti 2 Haziran Perşembe günü The Ritz Carlton'da, USA Related Grubu ortaklığı ile VIP tanıtım kokteyl daveti veren Nurdan Yıldırım, açılış konuşmasında, Türklerin Miami'ya ilgisinin her geçen gün daha da arttığını ve bu nedenle ilk kez Amerikalı bir grubu Türkiye'ye getirmekten mutluluk duyduklarını belirtti.

Miami Related Group Yeni Projeler Genel Müdürü Carlos Russo, konuşmasında Türkiye'de ilk defa tanıtım yaptıkları Miami projeleri hakkında konuklara bilgi verdi.


Related Group, kendilerini ve yeni projelerini İstanbullu ilgililere tanıttılar ve İstanbul'da da pazar yaratmayı istediklerini belirtti. Toplantıya Related Grubu Başkan Yardımcısı Jon Paul Perez, satış ekibi, Türk iş adamları ve farklı sektörden misafirler katıldı.

Ulusal Emlak Komisyoncuları Birliği ve Miami bölgesi Emlakcılar Birliği üyesi olan eski gazeteci Nurdan Yıldırım 10 yılı aşkın süredir de Miami'de gayrimenkul danışmanı olarak Tumberry Internasyonal şirketinde çalışmakta.


Toplantılarının son derece olumlu geçtiğini belirten Nurdan Yıldırım, "Son yıllarda Türkler tarafından da büyük ilgi gören Miami, her geçen gün popülaritesini arttırıyor. Birbirinden farklı özellikleri olan 5 ayrı Miami projesinin tanıtım ve satışı amaçlanıyor. Amerika'da yatırım yapmak için oturma ve çalışma zorunluluğunun olmaması ve bankaların sağladığı düşük faizli Mortgage imkanlarının olması, Türklerin Miami'ye olan yatırımlarını arttırıyor." dedi.

Yıldırım, dünyanın hemen hemen her ülkesinin ileri gelenlerinin Miami'ye ilgi gösterdiğini ve son dönemlerde Türklere yönelik satışların %35 oranında arttığını dile getirdi.

Related Group, bugün ortalama fiyatları $500 bin dolar ile $5 milyon dolar arasında olan, her türlü lükse sahip 5 ayrı projeyi tanıtmaya devam ediyor. Yatırımcılar böylelikle hem başlangıç fiyatı avantajından yararlacak, hem de taksitli ödeme yapma kolaylığı bulacaklar.

Yapımına başlanmış ve başlanacak olan projeler;

1-Residences by Armani/Casa (Sunny Isles bölgesinde)
2-Auberge Residences & Spa
3- GranParaiso on the bay
4- Hyde beach house
5- Hydee Midtown Miami


Amerika'daki istikrarlı politika, çok uluslu zengin kültürün yabancılar kucaklaması; ılıman iklimi, gecce hayatı, moda endüstrisi, sanat etkinlikleri, müzik festivalleri ise Türkleri bölgeye çeken özellikler arasından yer almakta. En önemlisi de Miami emlak fiyatlarının emlak krizinden sonra artmış olmasına rağmen, İstanbul, New York, Monte Carlo, Nice gibi şehirlere kıyasla oldukça cazip olmasıdır. Bu amaçla Related Group'ta Miami'ye gelemeyenler için projelerini İstanbullu potansiyel alıcılara sunmayı amaçlıyorlar.

Bunlarda ilginizi çekebilir: