Brezilya'lı oyuncu Bursa'ya geldi!

(DHA) - Bursaspor’un sezon sonuna kadar anlaşma sağladığı Brezilya’nın Esporte Clube Vitoria takımında forma giyen Renato Caja Bursa’ya geldi. Konaklayacağı otelde gazetecilerin sorularını cevaplayan Renato Caja "Takıma başarılar kazandırmak için geldim” dedi.

Diğer Haberler

Brezilya'lı oyuncu Bursa'ya geldi! Pablo Martin Batalla'nın takımdan ayrılmasının sonra 10 numara arayışlarına başlayan Bursaspor'un Brezilya'nın Esporte Clube Vitoria takımında forma giyen ve sezon sonuna kadar anlaşma sağladığı Brezilyalı Renato Caja Bursaspor İkinci Başkanı Rıdvan Şen ile birlikte Bursa’da konaklayacağı otele geldi.

Lobide gazetecilere Bursaspor atkısı ile poz veren Renato Caja, basın mensuplarının sorularını cevapladı. Bursaspor'un büyük ve güçlü bir takım olduğunu belirten Renato Caja, "Çok mutluyum. Elimden gelenin en iyisini yapmak istiyorum. Hedef ve beklentilerim büyük. Yönetimin bana olan güvenini hissediyorum. Bunun karşılığını vermek çalışacağım. Beş ay kendimi kanıtlamak için yeterli bir süre ama benim hedefim çok daha uzun süre Bursaspor’da kalabilmek" dedi. Daha önceden oynadığı takımlarda şampiyonluklar kazandığını bunlara bir yenisini de Bursaspor’da yaşamak istediğini belirten Renato Caja dinlenmek için odasına çıktı.

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: