Rengarenk 3. yeni bölümü ne zaman yayınlanacak?

Başrollerini Selin Şekerci ve Kaan Taşaner’in paylaştığı "Rengarenk" dizisi uzun bir aranın ardından cuma akşamı 3. bölümüyle ekranlara gelecek.

Dizi Galeri

Rengarenk 3. yeni bölümü ne zaman yayınlanacak? ATV ekranlarından yayınlanan "Rengarenk" dizisi 15 Temmuz darbe girişiminin ardından kanalın 24 saat haber temalı yayınlar yapması nedeniyle 3 haftadır yeni bölümü yayınlanmıyordu. 10 Ağustos Çarşamba günü bitmesi beklenen demokrasi nöbetinin ardından ATV'nin normal yayın akışına dönmesi bekleniyor. ATV'nin internet sitesinin açıkladığı haftalık yayın akışına göre Rengarenk 4 haftalık aranın ardından 12 Ağustos Cuma günü yeni bölümüyle izleyiciyle buluşacak.

"Rengarenk" 3. bölüm konusu;

Renk ve Can, birbirlerine itiraf edemedikleri duygulardan artık kaçamaz. Aşka olan inancını yitirdiğini zanneden Can, Renk'in hayatına girmesiyle hayatını yeniden şekillendirir.

Bu süreçte içinde bulunduğu durumu kabullenmekte zorlansa da ailesi için durum tam tersidir. Zeynep'in asıl kimliğini bilen Can'ın ailesi, durumdan çok memnundur. Öte yandan Renk, Aras'a ayrı kalmalarının daha doğru olduğunu kabullendirmeye çalışmaktadır...

Rengarenk 3. bölüm 1. fragmanı

Video yüklenemedi...Rengarenk 3. bölüm 2. fragmanı

Video yüklenemedi...

Bunlarda ilginizi çekebilir: