Rengarenk 4. yeni bölümde neler olacak?

Başrollerini Selin Şekerci ve Kaan Taşaner’in paylaştığı "Rengarenk" dizisi 4. bölümüyle cuma akşamı ATV'de.

Dizi Galeri

Rengarenk 4. yeni bölümde neler olacak? Rengarenk 4. yeni bölüm konusu;

Ege, Yiğit'in gizli aşkının peşine düşer ama bir yandan da kendini Neşe'ye kaptırmak üzeredir. Bu arada Can'ın eski karısının ona yaşattığı maddi zorluklar devam ederken Can'ın ailesi de bir çözüm arayışı içine girer. Ama asıl sorun Can'ın evinden ayrılan Renk'in ona geri dönüp dönmeyeceğidir.

Renk, otele döndüğünde karşısında Aras'ı bulur. Aras, Renk'i tekrar ilişkiye başlamaya ikna etmeye çalışır. Can'ın kız kardeşi Derin, şarkıcı ve oyuncu olan Pars' a olan ilgisini ailesine açıklar. Pars ve Sedef arasında alevlenen rekabetin altında ise başka bir şey yatmaktadır.

Can eski karısından kalan hacizden kurtulmak için Mutlu Çocuk Köyü projesini gerçekleştireceği araziyi satmaya karar verir. Bunu öğrenen Renk, Yiğit ve Ege duruma engel olmak için iş birliği yaparlar. Renk, Can'ın eski karısının yaptıkları hakkında bir şeyler öğrendikçe projeye ortak olmak için daha da çaba sarf eder. Diğer yanda Aras'ın Renk'i aldattığı kadın ortaya çıkarken, Aras'la işbirliği halindeki Saadet ise bir yıkım yaşamak üzeredir.

İşte yeni bölümden kareler;
Fotoğraflar için tıklayınız...

Rengarenk'te Renk ve Can dolapta basıldı!

Video yüklenemedi...

Bunlarda ilginizi çekebilir: