REYTİNG İÇİN ÖPÜŞME SAHNESİ YAZIYORLAR!

Sinema ve televizyondaki öpüşme sahnelerinin çok konuşulduğu bir dönemde İlker İnanoğlu, ilginç bir ayrıntıya dikkat çekti.

Magazin

REYTİNG İÇİN ÖPÜŞME SAHNESİ YAZIYORLAR! Özellikle Aşk-ı Memnu dizisindeki sevişme sahnesinden sonra çok konuşulan bu tür sahnelerle ilgili bir çok oyuncu çeşitli açıklamalar yapmıştı.

Bazı oyuncuların, sinemada öpüşme tekniği olduğuyla ilgili sözlerine, Star TV'deki Aramızda Kalmasın programına konuk olan İlker İnanoğlu, "Yurtdışında böyle bir tekniği falan yoktur bu işin. Bu tamamen içinden gelen bir karakterdir. O karakterin verdiği bir şeydir. O karakterin timing'i naturel olarak nasılsa, öyle çıkar sahnede" diye konuştu.

Bunun bir formülü olmadığını belirten İlker İnanoğlu, "Eğer bir oyuncunun öpüşmesi gerekiyorsa, sonuna kadar, o insanın gözlerine bakarak, onu sevdiğini hissettirerek öpmesi lazım" açıklamasını yaptı.Bazen senaryolarda gereksiz şekilde öpüşme veya sevişme sahneleri olduğunu vurgulayan İlker İnanoğlu, "O zaman tabi ki bayan oyuncunun bilhassa anlayabiliyorum niye rahatsız olabileceğini. Çünkü gereği yok öyle bir sahnenin orada olmasına" şeklinde konuştu.

İlker İnanoğlu, bazen bu tür sahnelerin reyting için ya da sinemada gişe yapması için özellikle konulduğunu da sözleri ekledi.

Televizyon Gazetesi
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: