REZA ZARRAB, EBRU GÜNDEŞ İÇİN JET KALDIRDI!

Bayramda Kıbrıs’ta sahne alan ünlü şarkıcı Ebru Gündeş, geceden 60 bin lira kazandı, eşi Reza Zarrab ise onun için 80 bin lira harcadı.

Magazin

REZA ZARRAB, EBRU GÜNDEŞ İÇİN JET KALDIRDI! Ünlü şarkıcı Ebru Gündeş, Kurban Bayramı'nda Kıbrıs Bafra'daki Kaya Artemis Otel'de sahneye çıktı. Ebru Gündeş, bu program karşılığında 60 bin lira kazandı, ancak kazandığı paranın ev ekonomisine pek katkısı olmadı. Çünkü Reza Zarrab'ın bayramda kendisi için harcadığı para 80 bin lirayı buldu...

Otelin Gündeş için aldığı uçak biletlerini kullanmayan Reza Zarrab, özel bir jet kiraladı ve eşiyle baş başa Kıbrıs'a uçtu. Jet, Kıbrıs Ercan Havaalanı'nda bir gün kaldı. Zarrab, ertesi gün Gündeş'i alıp Dubai'ye uçtu. Dubai'deki Burj El Arap Otel'inin süitinde kalan çift, bol bol alışveriş yaptı ve önceki gün kendilerini Dubai Havaalanı'nda bekleyen jetle Türkiye'ye döndü. Zarrab'ın bayram tatili için toplamda 80 bin lira para harcadığı söyleniyor.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: