Ricky Gervais, Oscar'ları Sunmak İstiyor

Ünlü komedyenin gözü Altın Küre'den sonra Oscar'larda.

Kültür-Sanat

Ricky Gervais, Oscar'ları Sunmak İstiyor İki yıl önce Altın Küre ödüllerini sunarken yaptığı sert espriler yüzünden Hollywood tarafından eleştirilen komedyen Ricky Gervais, bir sene sonra sürpriz olarak Altın Küre'yi yeniden sunmak için geri dönmüştü. Komedyenin hiç bir zaman daha prestijli olan Oscar'ları sunmaya niyetli olmadığına dair dedikodular dönmesine rağmen Gervais, eğer kendisine komedide özgürlük verilirse sunmaktan çok mutlu olacağını açıkladı.
Oscar gibi Ödül şovlarının efsanevi prodüktörü Mark Burnett, Gervais'in Oscar'ları sunma imkanına hemen atlaması gerektiğini söylemişti. Gervais, Gold Derby'e verdiği röportajda bunun çok zor bir cevap olduğunu belirtti. Gervais, 'Bir yandan tabi ki çok sevinirim böyle bir onura. Fakat diğer yandan böyle bir teklif büyük ihtimalle bir sürü kural olmadan gelmez. Bu kurallardan en kötüsü, bir aile komedyeni olmak zorunda kalmam için yeterince özgürlüğe sahip olmayacağımdır.' dedi. Akademi, Gervais'e henüz resmi bir teklif yapmadı.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: