RICKY MARTIN TÜRKÇE SESLENDİ!

Haziran'da İstanbul ve Bursa'da 2 ayrı konser verecek olan ünlü yıldız, twitter'dan hayranlarına Türkçe olarak seslendi

Magazin

RICKY MARTIN TÜRKÇE SESLENDİ! Önümüzdeki ay, İstanbul ve Bursa'da konser vermek için ülkemize gelmeye hazırlanan Ricky Martin, Türkçe'yi söktü. 18 Haziran'da yıllar sonra İstanbullular ile buluşacak olan Martin, twitter'dan; Türkçe olarak, "Türkiye, sen benim 2 konser için hazır mısınız?" diye yazdı.

Kurduğu cümlenin anlamından emin olamayan dünyaca ünlü yıldız, yazının sonuna İngilizce olarak; "Umarım bir şeyler anlatabildim" notu düştü. Bu arada Ricky Martin'in İstanbullu hayranlarına sürpriz yaparak sahneye yıllar önce birlikte düet yaptığı Sertab Erener ile çıkacağı söyleniyor.

10 TIR'LA GELİYOR
18 ve 20 Haziran'da konser verecek olan Ricky Martin, Türkiye'ye 10 TIR'la geliyor. TIR'lardan biri, Martin'in sadece kostümleri için...

DİLİMİZİ SÖKTÜ
Twitter'dan Türkçe seslenen Ricky Martin, cümlesinin sonuna; İngilizce olarak "Umarım bir şeyler anlatabildim" diye yazdı.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: