RIDVAN DİLMEN SERBEST BIRAKILDI!

Rıdvan Dilmen, Emniyet'teki sorgusundan sonra serbest bırakıldı.

Magazin

RIDVAN DİLMEN SERBEST BIRAKILDI! İstanbul Polisi'nin bir ihbar üzerine başlattığı telekulak operasyonunda gözaltına alınan eski milli futbolcu ve spor yorumcusu Rıdvan Dilmen, sabah erken saatlerde polis tarafından bir araçla Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne gelerek sağlık raporu aldı. Hastaneye girerken ve çıkarkan neşeli hali dikkat çeken Dilmen, daha sonra hastaneden ayrıldı.

Gazeteci sevgilisi N.Y. ile eşi Ayşenur Dilmen'in telefonlarını, emekli ve görevden atılan polislerden oluşan bir çeteye dinlettiği iddiasıyla gözaltına alınan spor yorumcusu Dilmen, sabah saat 06.30 sıralarında Renault Clio marka araçta bulunan 2 polis tarafından Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne getirildi. Sağlık kontrolünden geçen "Şeytan" lakaplı eski futbolcu hastane personeli ve hasta yakınlarının şaşkın bakışları altında gülümseyerek hastaneden içeriye girdi. Yaklaşık 5 dakika hastanede kalan Dilmen, geldiği arabanın yerine Audi marka lüks bir araçla hastaneden ayrıldı. Araca binmeden önce Dilmen, basın mensuplarının "Geçmiş olsun hocam" sözüne teşekkür etti.

Dilmen, "Bir çeteyi polis 1997 yılından itibaren teknik takibe almış. Benim de konuşmalarım buraya takılmış. İstanbul Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri ifademi almak için çağırdılar. Ben de ifademi verdim" dedi.

RIDVAN SERBEST

Rıdvan Dilmen, sağlık kontrolünün ardından savcılık talimatıyla serbest bırakıldı.

Dilmen'in gün içinde soruşturmayı yürüten İstanbul Cumhuriyet Savcılığı'na giderek ifade vermesi bekleniyor.

Rıdvan Dilmen, arkadaşı eski Milli Futbolcu Tanju Çolak'ı dinlettiği iddiasıyla gözaltına alınmış ancak Tanju Çolak kendisinden şikayetçi olmamıştı.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: