Rihanna: "Amerika'daki en akıl hastası insan Trump"

Dünyaca ünlü şarkıcı Rihanna, bir röportajında ABD Başkanı Trump'ın Amerika'daki en akıl hastası insan olduğunu söyledi.

Dünya Magazin

Rihanna: "Amerika'daki en akıl hastası insan Trump" Ünlü şarkıcı Rihanna'dan Trump'a büyük bir tepki geldi. Trump'ın Teksas'taki silahlı saldırıyla ilgili 'akıl hastalığı sorunu' yorumu Rihanna'yı çileden çıkardı.

"KAHREDİCİ"
Ünlü şarkıcı El Paso, Teksas, Dayton ve Ohio'da gerçekleşen, 32 kişinin hayatını kaybettiği saldırılarla ilgili, "Kahredici. İnsanlar yasal yollardan satın alınabilen ve savaşlarda kullanılan silahlarla katlediliyor. Bu normal değil. Hiçbir şekilde normal olmamalı." dedi.

"IRKÇILAR"
Ünlü şarkıcı yaptığı açıklamada saldırının ten rengi yüzünden farklı şekilde sınıflandırıldığını ifade etti. Bununla ilgili "Bu insanların yüzüne bir tokat. Tümüyle ırkçı." yorumunda bulundu.

"ABD'DEKİ EN BÜYÜK AKIL HASTASI BAŞKAN"
Yapılan saldırılarla ilgili "Aynı silahla bir Arap adamı Walmart'a koyun ve Trump orada oturup bu saldırıyı akıl hastalığına bağlamayacaktır." diyen Rihanna, "Şu an ABD'deki en akıl hastası kişi görünen o ki başkanın kendisi." diyerek Donald Trump'ı yerdi.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: