Rihanna: "Aşktan anlamıyorum"

Rihanna konserinde aşk hakkında konuşunca Brown'la ayrıldıkları iddialarını da doğrulamış oldu.

Dünya Magazin

Rihanna: "Aşktan anlamıyorum" Rihanna ve Chris Brown hakkındaki söylentiler bitip tükenmezken, Rihanna ilişkileri hakkında sevenlerine ipuçları verdi. Ayrıldılar dedikodusu bir süredir ortalıklarda dolanırken çift tarafından bir açıklama gelmeyince sadece söylenti olarak kalmıştı. Fakat Rihanna, Los Angles’ta verdiği konser sırasında izleyenlere ufak açıklamalarda bulundu.

Rihanna aşk ve ilişkiler hakkında konuştu: “Kaçınız şu an aşık ve kaçınız şu an aşktan nefret ediyor? Bir de kaçınız bu aşk işinden anlamıyor? İşte ben bu gruba dahilim, aşktan anlamıyorum!”

Rihanna’nın aşk hakkındakı bu sözleri ilişkilerinde problemler yaşıyor olmalılar olarak yorumlandı. Oysa Chris Brown bu sefer çok değiştiğini ve Rihanna’yı kaybetmemek için her şeyi yapacağını söylemişti. Demek ki Brown’un bu dönemi kısa sürdü ve ikinci şansını da iyi değerlendiremiyor.

Rihanna’ya yakın kaynaklar ünlü şarkıcının şimdi sadece kariyerine odaklanmak istediğini ve işi dışında bir şeye zaman harcamak istemediğini söylüyor. Bakalım ilişkileri bu zor dönemi de atlatabilecek mi?


foto
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: