RIHANNA, ESKİ SEVGİLİSİ BROWN'I ÇİLEDEN ÇIKARDI!

Chris Brown, eski sevgilisi Rihanna'yla son aşkı Karrueche Tran’ın Twitter’da kendisi için girdiği söz düellosu yüzünden çileden çıktı!

Magazin

RIHANNA, ESKİ SEVGİLİSİ BROWN'I ÇİLEDEN ÇIKARDI! Son günlerde Adı Ashton Kutcher'la birlikte anılan Rihanna'nın kendisine de mavi boncuk dağıtması ve Twitter'dan sevgilisine sataşması üzerine küplere binen Brown, Twitter hesabına Tran'la çekilmiş bir fotoğrafını yükledi.

Ünlü rap'çi fotoğrafın altına, "Biz çok mutluyuz. Henüz aşkı bulamamış olanlar için üzülüyoruz" diye mesaj yazmayı da ihmal etmedi.

Yakın çevresine Rihanna'nın haddini aştığını söyleyen Brown, güzel şarkıcıya mesaj atarak, onu bir an önce hareketlerine çeki düzen vermesi için uyardı. Rihanna'nın kıskançlıktan aptalca, mantıksızca ve çocukça hareketler içine girdiğini dile getiren Brown, sözlerini şöyle sürdürdü: "Rihanna bir an önce bizimle uğraşmaktan vazgeçmezse, kendisine haddini bildireceğim."
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: