Rihanna sahnede yuhalandı!

Rihanna Mart ayında ertelediği Boston konserine bu seferde üç saat geç çıkınca hayranları tarafından yuhalandı!

Dünya Magazin

Rihanna sahnede yuhalandı! Rihanna “Diomands World Tour” kapsamında Mart ayında Boston’da vereceği konseri hastalığı nedeniyle ertelemek zorunda kalmıştı. Fakat Rihanna dün akşama ertelediği konserine 3 saat geç çıkınca hayranları tarafından yuhalandı.

Rihanna; Boston’daki hayranları tarafından twitter üzerinden eleştiri yağmuruna tutuldu. Fanlarından bazıları “2 aydır bu konseri bekliyoruz ve sen konserine 3 saat geç çıkıyorsun, yuhalanmayı hak ettin. Rihanna konserine basketbol maçına gittiği için 3 saat geç kalıyor, basketbol maçı bizden daha önemli öyle mi? Bir daha buraya gelme!” şeklinde yorumlar yaptı.

Rihanna ise tüm eleştirilere ve konserine 3 saatlik geçikme ile çıkmasına twitter hesabından “Boston bu gecceyi asla unutmayacağım!! şimdi sizi daha çok seviyorum gerçekten!! Benim için ekstra özel tutum sergilediğiniz için teşekkürler” yazarak hayranlarına özür yerine sitemini gönderdi.

Rihanna’nın hayranlarından özür dilemek yerine yuhalamaları eleştiren bir tutum sergilemesi ise dikkat çekti ve daha çok eleştirilmesine neden oldu.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: